نرم خبر: رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه با بیان اینکه مجوز ساخت بیمارستان ۳۶۰ تختخوابی" />

ساخت قالب

نرم خبر: رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه با بیان اینکه مجوز ساخت بیمارستان ۳۶۰ تختخوابی در مراغه از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده است، گفت: به خاطر نبود زمین مناسب اجرای این طرح با گذشت یک سال متوقف شده است .

به گزارش نرم خبر به نقل از فارس، علی جنتی در مراسم افتتاح بازارچه خیران سلامت مراغه اظهار داشت: ۱۲ هزار مترمربع فضای بهداشتی درمانی به همت خیران در مراغه در دست ساخت است.

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: این مقدار فضا شامل، مرکز شیمی درمانی، مرکز آنژیوگرافی و کلینک تخصصی با سرمایه‌گذاری ۴۱۰ میلیارد ریال خیران ساخته می‌شود.

وی تصریح کرد: هم اکنون در مراغه ۶۰ هزار مترمربع فضای بهداشتی و درمانی درحال ساخت است که ۴۰ هزار متر مربع از آن تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

جنتی هدف از برپایی بازارچه سلامت را معرفی خیران، اطلاع‌رسانی نیازهای بخش سلامت و جلب مشارکت‌های مردمی بیان کرد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه افزود: با افزایش جمعیت سالمند در کشور نیاز به امکانات و فضای بهداشتی و درمانی افزایش یافته که تامین آن به تنهایی از عهده دولت‌ خارج است.

جنتی با بیان اینکه مجوز ساخت بیمارستان ۳۶۰ تختخوابی در مراغه از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده است، یادآور شد: به خاطر نبود زمین مناسب اجرای این طرح با گذشت یک سال متوقف شده است.

این بازارچه با هدف جلب مشارکت‌های مردمی برای توسعه طرح‌های بهداشتی و درمانی از  امروز تا ۲۸ مهر در محل نگارخانه صوفی مراغه دایر است.


گزارشگر : خوش نیت کد خبر : 1492 ساعت : ۰۶:۰۸:۵۴ تاریخ : دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶

آخرین اخبار
نرم TV
رادیو نرم
با مطبوعات جهان
کیوسک مطبوعات ایران
کیوسک مطبوعات محلی


کلیه حقوق این سایت متعلق به نرم خبر می باشد. انتشار اخبار با ذکر منبع بلا مانع می باشد.